| VaLyPuFy a întrebat:

Care sunt personajele voastre preferate din Pariu cu viata? De ce? (FUNDA! )

Răspuns Câştigător
| love10andra a răspuns:

Personajul meu preferat din Pariu cu viata este Ioana,deoarece a fost o fata crescuta intr-o familie modesta, are un suflet bun, fiindca atunci cand ii trebuia un rinichi Ancai ea i-a dat rinichiul si sa tinem cont ca daca nu ii dadea un rinichi Anca murea.Acum si-a gasit mama si daca te-ai uitat la episodul 2 sezonul 2 ca la inceput ea vroia sa faca din firma ceva practic si frumos! Este o fata modesta si canta impecabil! Funda?big grin

4 răspunsuri:
| love10andra a răspuns:

Pai...mie imi place de Ioana deoarece este o fata modesta si are un suflet de aur! I-a dat un rinichi Ancai, fara de care daca nu avea acest rinichi Anca ar fi putut sa moara! In sfarsit ea si-a gasit mama adevarata! Daca te-ai uitat la episodul 2 sezonul 2 ea vrea sa faca din firma Marei ceva clasic si ceva frumos! Fundaa?big grin

| love10andra a răspuns:

Scz am pus doua variante, dar mai buna mi se pare prima!

| adda004 a răspuns:

Buna! Personajul meu preferat din "Pariu cu viata" este monica(fata cu parul cret) fiindca a facut multe greseli in viata dar ar fi facut una URIASA daca nu ar fi pastrat copilulwinking fundita?:X

| adda004 a răspuns:

Este Monica fiindca a intampinat multe greutati in viata si a facut multe prostioare dar o admir fiindca nu a renuntat la copil:* si totusi este destul de vesela si eu nu asi fi fost daca eram in locul ei:X