| ButterflyAlina a întrebat:

Care sint pesonajele voastre preferate din,,Pariu cu Viata,,,?(fata, baiat)Dau funda////

Răspuns Câştigător
| a55yummy a răspuns:

Te-am invitat la prieteni :d funda? laughing

7 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Nu-mi place serialul asta dar ma mai uit din cand in cand big grin
Baieti :Il ador pe Vlad love struck love struck mi se pare baiatul perfect love struck nu-i gasesc niciun defect.si se spune ca e la fel si in realitate.
Iar fata nu stiu... poate Sara..in rest niciuna!

| elenuyzy a răspuns:

Anca si Vlad happy imi place serialul happy

| a55yummy a răspuns:

Mie imi place de Sara (Sore) si de Cristi(Raphael Tudor).:X pacat ca s-au despartit.le statea bine impreuna

| ButterflyAlina explică (pentru a55yummy):

Pina la sfirsit Sara si Cristi vor fi impreuna...

| ButterflyAlina explică (pentru a55yummy):

Imi place de Vlad (Vlad Cheman) si din fete-Ioana(Alina Eremia) Anca(Cristina Ciobanasu...
In sezonul 3 Anca si Vlad vor fi personajele principale...
Nici nu stiu cui sa-i dau funda...
Toti meritati funda...
Stiu...
O voi acorda celui care ma va invita in prieteni...

| a55yummy a răspuns (pentru ButterflyAlina):

Te-am invitat la prieteni :d funda? laughing

| MuscaNeagra a răspuns:

(nu mi se pare reusit serialul, dar...) Sore (personajul Sara) mi se pare cea mai echilibrata de acolo, iar dintre baieti, imi place Dorian (personajul Andrei)

| puffysweet a răspuns:

Anca si Vlad :*love struck