| anonim_4396 a întrebat:

:* Cate episoade are anime'ul "Blood-C"? (continuarea de la "Blood +")

Răspuns Câştigător
| CetateancaTurmentata a răspuns:

Http://aoi-anime-blog.blogspot.com/ - acolo ai sa gasesti o descriere in romana a anime-ului plus numarul de episoade.

3 răspunsuri:
| zdrangoi a răspuns:

Le gasesti si le vezi aici (primul link) :
http://www.animeflavor.com/index.php?cu=node/14272
in partea stanga ai toate filmele in ordine alfabetica.
cauti blood-c si dai click!

| Sunnyツ a răspuns:

OOSayaOo mersi de raspund dar am vazut deja episoadele de pe AnimeFreak. Anime'ul nu are doar 5 episoade pentru ca nu e gatastraight face Am vrut doar sa stiu cate episoade are(daca stiti) nu sa da'ti site unde le pot vedea. Ms zdrangoi de raspund dar nu pot vedea episoadele pe AnimeFlavor sad