| TsukikoChan a întrebat:

Caut niste animeuri ce sa semene cu :yumeiro patissiere, shugo chara, special A. Aș prefera sa fie cu niste copi de vreo 12, 13 ani. Să se regaseasca putin romantism si niste comedie, sa fie prezentata actiunea din partea unei fete si ultimul lucru e ca actiunea sa fie prezentata cel mai mult intr-o scoala(fundita).

Răspuns Câştigător
| DayByDay a răspuns:

Kaichou wa Maid-sama!
Itazura na Kiss
Spiral
Card Captor Sakura ( recomand )
Baka and Test
True Tears
Read or Die
Tokyo Mew Mew
Kamichu!

2 răspunsuri:
| Caia a răspuns:

Ce cauti tu se numeste "Lovely Complex"

| Angeliquex3 a răspuns:

Pai eu nu prea ma uit la animeuri, dar e unu bun din cate am auzit.Se numeste Naruto, si poti sa vizionezi episoadele aici: http://www.trilulilu.ro/......-uzumaki-d Sper ca te-am ajutat :)