| MaricaStefania a întrebat:

Buna, caut si eu un film de groaza cu un grup de prieteni care pleaca împreuna la o cabana/vila ( nu stiu exact) si ii omoara un criminal. Pe o fata o ia prizoniera si peste cativa ani o salveaza fratele ei.

2 răspunsuri:
| adela1895843 a răspuns:

Buna iti recomand saw 10 e de groaza

| anonimg a răspuns (pentru adela1895843):

Scriu aici și pentru tine.
Filmele de groază pot lăsa boli destul de grave în mintea, trupul și psihicul nostru. Iar dacă nu la noi, atunci urmașilor noștri. Anxietate, stări de panică, depresie, coșmaruri, sperieturi și altele mai rele decât acestea sunt urmările a ceea ce vedem și auzim.
După cum tot ce bem și mâncăm ajunge în sânge și afectează sângele în bine sau rău, tot așa și ce vedem și auzim va afecta trupul, mintea și psihicul nostru.