| IonelaGheorghe21 a întrebat:

Buna seara, caut și eu un film indian de groaza cu un grup de prieteni care se duc la o cabana sau ceva și sunt bântuiți de spiritul unei femei care canta o melodie langa lac și pe aceștia îi atrag acest cântec și apoi ii omoară. Pe lângă ea, și soțul ei este fantoma și îi bântuie deoarece cu câțiva ani înainte fetele din acest grup i-au omorât soțul prin abuzare sexuala și îngropat sub un copac. Cine știe numele filmului? As dori să îl găsesc.

3 răspunsuri:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Seamana mult cu filmul Kaal (2005)...
Ori, caută-l in lista de mai jos, fiindcă, in mod sigur, e unul dintre cele 10 filme:

https://nettv4u.com/......n-a-forest

| IonelaGheorghe21 explică (pentru floresdemayo):

Mulțumesc iubita dar erau alți actori nu chiar atâți de mari erau fff tineri acei actori nu-i cunoșteam erau niște actori noi am vaz filmul cred că în 2019 la tv pe bolywood

| IonelaGheorghe21 explică (pentru floresdemayo):

In film din cate mi aduc aminte ei se iubeau el canta și ea la fel și el a plecat din satul ore in alt sat pentru a muncii acolo s-a întâlnit cu acest grup de fete care l.au omorât. ea gacica lui s-a spânzurat și ea și tot timpul canta langa lac și îi ademenea pe criminali și îi omora cântecul ei îi ademenea pe ei fredona așa un cântec