| pixxy a întrebat:

Buna!
As vrea sa stiu cum se cheama un film. este vorba despre un grup de prieteni care merg la o cabana intr'o padure si acolo incep sa aiba loc lucruri ciudate. un doctor plastician ii omoara pe unii dintre ei si la un moment dat apare o fetita care ii salveaza pe cativa dintre ei... Nu imi amintesc cum se numeste si vreau sa stiu neaparat laughing Funda! big grin

Răspuns Câştigător
| oanaamaria a răspuns:

Buna! filmul se numeste Somebody help me, funda?big grin

| pixxy explică (pentru oanaamaria):

Da:d asta e. multumesc mult :*

5 răspunsuri:
| KirigayaKirito a răspuns:

Aaa, il stiu filmul era vorba despre un plastician care ii captura si le taia ba urechiele, ba le scotea fata cv de genu si la unu imi aduc aminte ca iau pus urechea intr-un borcan, la altul ia scos dintii laughingda chiar nu mai stiu sigur cum se numea chiar as vrea sa te ajut, oricum incearca sa uiti si uita-te la alt film mai malefic devil laughing, de ex Bag of Bones, Friday the 13th(vineri 13), sau cv gen amusement.app, daac afli cum se num sa ma anunti laughing

| AmandytaErhan a răspuns:

Daca afli zi-mi si mie ca dupa cum zici mi se pare interesant

| Biank_8453 a răspuns:

Cred ca "Carter" se numeste sau "The Carter"

| buzedulci a răspuns:

Nu e din seria SAW? acolo e cu medic...