| Moniikk a întrebat:

Bună, caut și eu un film vechi, pe care îl văzusem la televizor când era postul Hallmark, și tot ce pot să mi mai amintesc este ca era cu 2 femei și un barbat, o femeie cade de la început intr o prăpastie, și moare, iar cealaltă femeie era căsătorită cred cu acel bărbat și el îi dădea pastile și o făcea sa nu mai știe ce face sau sa și imagineze chestii. Si imi amintesc ca pe fata care a căzut parcă în prăpastia aceea o chema Rachel

2 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Acel post tv numai exista din 2010 de cand a devenit Diva.

| Moniikk explică (pentru CristiDinBucuresti):

Păi știu, tocmai de aceea nu-mi mai amintesc filmul pentru ca au trecut mulți ani de atunci