| KitPaw a întrebat:

caut un desen animat difuzat mai de mult, era despre un grup de broscute (nu testoase, broaste normale), care calatoreau impreuna pentru a salva padurea ( daca imi amintesc bine), si in afara de acest desen animat, mai caut unul despre 2 paienjeni, unul de apa si unul cu cruce, cel de apa trebuind sa se mute cand sosea iarna (filmul era difuzat cam in fiecare an). PS:Nu doresc linkuri care duc la site-uri de desene vechi, intrucat am cautat deja pe o multime si nu am gasit ce cautam.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Toad Patrol primul

2 răspunsuri:
| Afroditlove a răspuns:

Imi amintesc desenele astea...Din pacate, nu mai stiu cum se numeau. Anunta-ma daca gasesti...

| XxXsTyLLeXxX a răspuns:

Primul desen se numeste Patrula Brotaceilor, al doilea nu imi aduc aminte