| Ruxalinda a întrebat:

Buna! Caut un film desen animat de cand eram mica, deci ma uitam la el prin 2000, dar desenul era mult mai vechi. Era cu un copil care traia la o cabana si acolo avea un porcusor pe care il hranea si vorbea cu el. Copilul a plecat apoi intr-o misiune, dar nu imi amintesc cu ce. Cred ca ajunsese la un castel intunecat in care exista ceva vrajitor malefic si parca acolo gasise si o fata blonduta pe care sa o salveze.
Sper ca poate va amintiti si voi, chiar daca nu sunt destule detalii. Multumesc pentru orice sugestie!

4 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Dupa poveste intuiesc ca este un anime japonez, din pacate nu am vazut destul de multe incat sa stiu exact numele, insa sunt destui pasionati de anime si manga chiar si aici. Asta daca e anime

| Ruxalinda explică (pentru Simpatic):

Nu era anime, dar multumesc pentru raspuns

| Ruxalinda explică (pentru dullcat):

Mult mai vechi de atat, dar multumesc pentru raspuns