| shadow57 a întrebat:

ce credeti in serialul iubiri secrete se va intorce Delia? sau chiar a omort-o Vlad?

Răspuns Câştigător
| Ŗǿכsǻna a răspuns:

.BUNA! eu unrmaresc emisiunea si e SUPERR! da BEAR a fost in Romania este si un episod cu asta happy

2 răspunsuri:
| Ŗǿכsǻna a răspuns:

Buna! happy.mie serialul cand a inceput mi s-a parut stupid d-ar m-am uitat odata la el si a inceput sa imi placa.revenind la intrebarea ta.eu cred case va intoarce chiar daca al ''uraste'' p RADU si cred ca el se va indragosti d ea.DIN NOU.si vei veda ca asa se va iiiiiintampla.bye. funda?happy

| shadow57 explică:

Buna! Cine urmareste Ultimate survival pe discovery channel.
A fost Bear si in Romania? funda.

| Ŗǿכsǻna a răspuns (pentru shadow57):

.BUNA! eu unrmaresc emisiunea si e SUPERR! da BEAR a fost in Romania este si un episod cu asta happy