| corinutzamicutza a întrebat:

Ce film indian imi >recomandati?big grinbig grinbig grin

Răspuns Câştigător
| XSadhnaX a răspuns:

Hmm. Depinde daca vorbesti de film sau de serial:D Ca film eu iti recomand "Povestea femeii sarpe", l-am vazut de doua ori si l-as mai vedea inca o data:). Mie mi s-a parut interesant:P. Se difuzeaza pe National TV, dar il poti viziona online aici :

http://www.filmede10.net/....../5-1-0-291

"Film" mai are si intelesul de serial cateodata:P. Deci ca serial eu am ales "In cautarea fericirii", "Triunghiul iubirii", "A ta pentru totdeauna ", si bineinteles faimosul " Culoarea fericirii:x". Ultimul mi-a placut cel mai mult:x:x:x. Dar pacat ca mai sunt doar 80 de episoade si ca nu te mai poti uita la TV, dar il poti urmari de la inceput aici : http://efilmeseriale.com/news/culoarea_fericirii/1-0-5

Sper ca te-am ajutat :-*.

7 răspunsuri:
| unangeaveccoeurcasse a răspuns:

In cautarea fericirii sau a ta pentru totdeauna

| BebeStrumf a răspuns:

Aici vei gasi pe saturate!:) http://www.cinemarx.ro/filme-indiene/

| danyelo112 a răspuns:

Buna "prietenii mei elefantii" "o floare si doi gradinari" "lantul amintirilor"-acesta e cel mai frumos.bafta

| MuJaRdIn a răspuns:

No One Killed Jessica(2011)
RA. One(2011)
The 13th Disciple(2011)

| lavinia148 a răspuns:

Culoarea fericirii incearca mie mi se pare fain nu stiu daca o sa-ti placa dar incearca cine stie

| Priiincesss95 a răspuns:

Pardes (Triunghiul Dragostei) este un film foarte frumos.

| larxyoana a răspuns:

Eu iti recomand intalnirea inimilor pe prima la 14 00 de luni pana vineti culoarea fericirii triunghiul iubirii si nu mai stiu dar eu urmaresc intalnirea inimilor