| AdelaDiana a întrebat:

astazi prietena mea cea mai buna m-a invitat la ea sa privim un film...deci nustim ce fil sa privim ea prefera filmele de genul horror dar mai mult de dragoste eu prefer doar filmele romantice de dragoste dar cu final trist.Am fi dorit sa privim the breaking dawn dar ce filme mai stiti? Mama ei ar dori sa priveasca un film indian daca puteti recomandati-mi si un film indian, fundoi!

3 răspunsuri:
| AlleSss a răspuns:

Eu zic sa va uitati la Twilight-Amurg sau New Moon.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lantul amintirilor.
happy
e indian
e :X
chiar daca este de 40 si cv de ani filmul... dupa mine este cel mai tare film facut vreodata. emotional si toate alea happy
bft

| LichKing a răspuns:

Pai un film horror foarte tare este ''Drag me to hell'' si unul indian ''O floare si doi gradinari''. Sper ca ti-am fost de ajutor.