| eclipsegirl31 a întrebat:

Ce filme indiene imi recomandati? Puteti sa imi spuneci orice film indian care va place.As vrea sa aud mai multe pareri. Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| andraaa01 a răspuns:

Salut. Eu iti recomand doua filme de calitate: Vagabondul milionar si Lantul amintirilor! Primul film dureaza doua ore si este foarte palpitant, deoarece se relateaza momente din viata unui tanar indian: care iubeste si este supus unor grele probleme prin participarea la un concurs, intamplator. In cel de al doilea film, este vorba despre o familei cu trei fii a caror parinti sunt ucisi. Copiii fug de acasa si isi croiesc singuri vietile. Cand, mai tarziu, peste multi ani se reintalnesc, vor cauta pe cei ce i-au ucis parintii, si ii vor omori. Acestea sunt printre singurele filme adevarate indiene. Iti recomand sa le vizionezi si cu siguranta iti vor placea foarte mult, dupa ce le vei intelege. Te pup.

4 răspunsuri:
| unCalutz a răspuns:

Uita-te la filmul Buddah e super happyFUNDITA plsssad

| claudiu47 a răspuns:

Filmele Online Subtitrate 2011 Le Gasesti Numai Pe www.TheMoviesBest.com Vizionare Placuta !

| nelu70 a răspuns:

"Lantul amintirilor", "Prietenii mei elefantii", "O floare si doi gradinari"

| Meow007 a răspuns:

Dabangg ( e nou e cu salman khan), ...marigold...fund?big grin