| Teresa a întrebat:

Ce FILME imi recomandati? Filme pe care le-ati vazut si v-au placut mult e tot, daca se poate si o scurta descriere sau ceea ce v-a placut la resectivul/respectivele filme

6 răspunsuri:
| ayumu a răspuns:

She's the man(comedie-o fata iubeste atat de mult fotbalul incat atunci cand echipa ei este desfiintata decinde sa-i ia locul fratelui ei geaman-plecat cu trupa fara ca parintii sa stie-pentru a intra in echipa colegiului lui, adversarul colegiului ei)
Fast and furios 1-5 (curse de masini)
Underworld(horror, thriler-in prim plan e razboiu dinte vampiri si varcolaci.Varcolacii descopera ca exista un om cu un anumit cod genetic care daca ar fi muscat si de varcolaci si de varcolaci ar ajunge cea mai puternica creatura, si implicit, pentru ca ei l-au creat, cea mai puternica arma a varcolacilor.Insa planurilor lor sunt date peste cap de un vampir-femei-care se indragosteste de om si reciproc)
Priest(horror)
I'm number 4(thriler)
Van wilder freshman year(comedie, colegiu-adolescent vine la acelasi colegiu militar la care a invatat si tatal sau.Desi directorul, caruia tatal i-a facut zile fripte, incearca sa se razbune pe fiu, ajunge el insusi sa fie victima farselor acestuia)
If only(drama-nu a stiut sa isi arate dragostea pentru femeia iubita si intr-o zi o pierde.Primeste o a doua sansa sa traiasca ziua repectiva-aceleasi intamplari-si face in asa fel incat aceata sa fie cea mai frumoasa zi atat din viata lui cat si a partenerei, pacat numai ca la sfarsitul zilei accidentul se va intampla din nou, numai ca nu va avea aceeasi urmare )
Tekken (actiune)
Beastly(romantic-baiat aratos care crede ca frumusetea este tot este blestemat sa fie urat pana cineva isi declara dragostea pentru el.Cu Alex Petifer si Vanessa Hudgens)
Iron man1, 2 (actiune, comedie)

| lucigabi a răspuns:

Little men comedie
eyes 2008 drama-horror

| Aleeeexandra a răspuns:

Death at a Funeral (2010)
She's the Man
Bad Teacher
Little Fockers (2010)
Monte Carlo
We bought a zoo

| ixStronger a răspuns:

Cyberbully

| Madalina123456 a răspuns:

Wuthering heights 2009, the woman in black

| Delya10 a răspuns:

Paulie - comedie happy