| AmFostOdataEuOBaba a întrebat:

Știți ceva filme/seriale la care m-aș putea uita? Care v-au plăcut?

7 răspunsuri:
| Sofer a răspuns:

Gotham, The Flash, The Walking Dead, Breaking Bad.

| Bizon95 a răspuns:

Ca fata, nu prea stiu tongue

A Walk to Remember
Gilmore Girls
chiar Game of Thrones, am inteles ca le place si fetelor

| Superior a răspuns:

Prison Break - un grup de prizonieri se aliaza pentru a scapa din inchisoare. Serialul are o poveste foarte captivanta.

24 - Fiecare sezon are 24 de episoade, fiecare episod aratand ce se intampla in fiecare ora a unei zile mai naspa ale unui agent anti-terorist. Primele 5 sezoane sunt super, restul decente. De preferat sa le vezi in ordine cronolgica, caci mai multe elemente se imbina intre ele.

Răspuns utilizator avertizat
| Clytia a răspuns:

"You"-un serial foarte interesant.

| TomyBrave2019 a răspuns:

Seriale: Scream, Lucifer, Vampire Diaries, The Chilling Adventures of Sabrina, Hill House, Chambers, Peaky Blinders, 13 Reasons Why, Slasher.
Filme: În iarba înaltă, Marianne, Autopsie Fatală, IT, Ritualul, Noaptea lupilor, Clinical, Influența, Hachiko.
Astea mi-au plăcut. Dar mai sunt faine.

| RM97 a răspuns:

Seriale: The Last Kingdom, Peaky Blinders, Prison Break, Scream, Misfits, Merlin
filme: Road to Perdition, The Physician, Brick Mansions, Baby Driver, EuroTrip, Devil