| PAmy99 a întrebat:

ce fim sunt mai bune de vazut? ceva de calitate, nu conteaza categoria! Dau funa primului raspuns!

Răspuns Câştigător
| VIP3r a răspuns:

Comedii:

Failure to Launch (2006)
How To Lose A Guy In 10 Days (2003)
Killers (2010)
Life as we know it(2010)
One for the money (2012)
The proposal (2009)
The Ugly Truth (2009)
The Back-Up Plan (2010)

Alte genuri:

Step up(toata seria merita)
Street dance(idem)
Street racer(2008)
The Dark Knight Rises (2012)
Spiderman (2012)
Underworld(seris este interesanta daca esti fanul filmelor cu vampiri si varcolaci)
Percy Jackson And The Olympians The Lightning Thief (2010)
Fantastic 4 (2005)
Fantastic Four-Rise Of The Silver Surfer(2007)

Sper sa iti placa...
Sarbatori Fericite!

| PAmy99 explică (pentru VIP3r):

Wow mersi...ai funa de la mine...

14 răspunsuri:
| Alle15 a răspuns:

Comedie parerea meawinking

| PAmy99 explică (pentru Alle15):

Comedie cmedie dar zi un film nu doar categoria laughing

| FemeiaPisică a răspuns:

''City of Angels'', un film frumos de iubire dintre un inger si o muritoare. Sper sa iti placa!

| PinkPanter a răspuns:

Paranorman
O calatorie neobisnuita
Razbunatorii
Demonul razbunarii

| PAmy99 explică (pentru PinkPanter):

Mrsi pentru raspunsul tau...mai astept daca mai raspunde cineva, daca nu imi mai zice nimeni iti dau tie funda!

| Jυsтℓσяγ a răspuns:

Uita-te la V for Vendetta 2005.
Are tot ce-si poate dori un cinefil inraithappy.
Ok, poate am exageratlaughing putin insa e foarte bun incearca-l ca n-ai sa regret iti garantez eu.

| PAmy99 explică (pentru Jυsтℓσяγ):

Ok am incredere in tine ca imi va placa...ai funda meawinking

| PAmy99 explică (pentru Jυsтℓσяγ):

M-am uitat as apeste el...este destul de aurea scuze dar nu prea m-ai ajutat...

| Jυsтℓσяγ a răspuns (pentru PAmy99):

L-ai vazut deja?straight face

| PAmy99 explică (pentru Jυsтℓσяγ):

Nu l-am azut pe tot, m-a uitat asa peste el...pe sarite nu este asa de mirare ca nu este lung deloc are doar o orasi 6 minute!

| Jυsтℓσяγ a răspuns (pentru PAmy99):

Http://www.cinemagia.ro/filme/v-for-vendetta-v-de-la-vendetta-12114/
Nu stiu la ce film te-ai uitat tu insa cel despre care-ti vorbesc eu are cam 132 de minute.

| Jυsтℓσяγ a răspuns:

Dracula Dead And Loving It cu Leslie Nielsen din 1995.
Gen:Comedy+Horror.
E parodie toata ziua insa e numai bun pentru un aer nou si proaspathappy.

| doinitsaandronic a răspuns:

The Hole