| fusion125 a întrebat:

Ce comedii bune cu adolescenti stiti? Sa fie recente, va rog...ca pe cele mai vechi le-am vazut big grin Funda primului raspuns!batting eyelashes

Răspuns Câştigător
| Pau17 a răspuns:

Stiu eu un film fain, nu e chiar cu adolestenti dar nici cu persoane de varsta a 2a.
I se spune "What happens in vegas" si te asigur eu ca o sa razi cu lacrimi.
Poti sa mai vizionezi, de asemenea, "The Hangover 1, 2, 3". Sunt mortale!
Le poti viziona de pe filme hd online.big grin

1 răspuns:
| Laurentiu_4547 a răspuns:

Project 2012 film cu adolescenti, party, sex etc un fel de american pie Vizionare placuta