| RobY_3853 a întrebat:

Buna

Ce pare aveti despre filmul ""KITES""?
Mai stii ceva gen de filme ca KITES?

Parerea mea dupa ce am vazut filmul,am ramas total surpins,mi-a placut foarte mult,este un film reusit din toate punctee de vedere(parea mea),de aceea doresc daca mai stie cineva film gen KITES, sau unele asemanatoare, sa te emotioneze, sa vezi ce inseamna dragostea cu adevarat.

Multumesc

1 răspuns:
| EllaLuv a răspuns:

Hmm..Kites este film indian nu? Parca este cu Hritihk Roshan am vzt cateva secvente din el imi place :d Filme caresa te emotioneze stiu multe uite eu ti le zic pe preferatele mele happy. Dilwale Dulhania Le Jayenge [Srk si Kajol] Kal ho naa ho[Srk, Preity,Saif Ali Khan],Kabhi Khushi Kabhi Gham[Srk,Kajol,Rani Mukherjee],Kuch Kuch Hota Hai[Srk,Kajol,Rani Mukherjee], Jab we met[Kareena Kapoor, Shahid Kapoor] Kabhi Alvida Naa Kehna[Srk, Rani Mukherjee, Preity Zinta, Abhisek Bachchan.
Ok sper ca te-am ajutat.