| muzicabuna a întrebat:

Buna!
Ce parere aveti de serialul,, Suflete pereche" de pe national tv?

Răspuns Câştigător
| Hydrangeaceae a răspuns:

Salutare!
Eu nu obişnuiesc să urmăresc telenovele indiene însă pot spune că acest serial îmi place destul de mult.
Spre surprinderea mea, am persoane în familie dar şi diverse cunoştinţe care se uită la acest film.
Dacă îţi place şi ai timp să urmăreşti fiecare episod, nu ezita să o faci. Cred că e interesant să afli lucruri noi referitoare la alte culturi şi civilizaţii.
Paşte Fericit!

2 răspunsuri:
| AleexNC a răspuns:

Nu m-am uitat la el, am dat doar de cateva ori intamplator cand era, pare interesant dar nu-mi atrage atenita.
Nu zic ca nu e bun dar nu am uit la telenovele laughing

| RalucaTyan a răspuns:

Nu-mi place.