| Ionela78 a întrebat:

Ce s-a intamplat aseara in jocul seductiei(perro amor)pe acasatv? Pe data de 07.11.2011? Va rog mult de tot sa imi spuneti! Sau funda plus doua voturi siraspunsul castigator si toate celelalte!

1 răspuns:
| Dicanul a răspuns:

Probabil protagonista si-a dat seama ca de fapt sotul ei e frate-sau si doi dintre cei trei copii pe care-i are nu sunt de fapt ai ei, ci al matusii sale din partea tatalui care i-a inlocuit copiii ei la nastere cu ai altei femei, preferabil servitoarea.