| IsJustMe007 a întrebat:

ce secrete puteti sa-mi spuneti despre Benjamin Rojas(Jake si Blake)?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

S-a nascut pe 16 aprile 1985, a facur rugby de mic pana la 15 ani pentru. nu putea sa mai filmeze daca mai juca pentru. se putea lovi.
Ii place ingetata si ciocolata de casa.

2 răspunsuri:
| hinaty♫ a răspuns:

Cand era mic s-a urcat in lift a ramas blocat nu a zis la nimeni si a venit cineva sa-l salveze si dupa ce a iesit s-a mozolit in fata mallului din spania, ca atunci era in spania cu mult gunoi si sunt niste poze pe net... dar mai greu...si de atunci nu mais tie multa lume dar daca ar afla mai multa ar fi mai nepopular

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Porecla lui e benja&nanodaca nu intelegi asa ati zic asa e benjasi maiare una nano