| IsJustMe007 a întrebat:

Ce secrete imi puteti spune despre Benjamin Rojas(Jake si Blake)?

Răspuns Câştigător
3 răspunsuri:
| Aѕнℓєу♥ a răspuns:

Http://en.wikipedia.org/wiki/Benjam%C3%ADn_Rojas < in fine e in Engleza dar vezi tu poate stii sa traduci :]

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Www.benjarspain.superforos.com

| Marylin a răspuns:

Nu prea are legatura... da trupa din care facea parte Benja trebuia sa vina in 2004 in roamnia, pentru ca rebelde way au avut un succes foarte mare da' din pacate s-a despartit trupa. Acum o sa joace intr-un nou serial cu o actrita foarte cunosacuta Lali Esposito, care e mai mica decat el cu 6 luni, serialul se v-a numi Eternul. Prima lui iubita a fost Cami Bordonaba ( Marizza in rebelde way). Cand era mic era foarte timid si ii era frica sa fie filmat si pierdea toate catingurile, dar unchiul sau a trimis niste poze cu el si asa in 1998 a ajuns sa joace in Chiquititas iar din Rebelde Way a venit si faima... nu imi mai trece altceva prin minte
papa
pup ♥