| anonim_4396 a întrebat:

Buna ce seriale online imi recomandati? am vizionat dexter

5 răspunsuri:
| faramatania a răspuns:

Arrow
Banshee
Bates Motel
Continuum
Teen Wolf
Supernatural
Game Of Thrones
Lost
The Vampire Diaries
True Blood

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pe langa dexter doctor house alcatraz supernatural jurnalul vampirilor 2 man and a half one piece fairy tail am terminat recent the walking dead plus o gramada de seriale coreene si cam atat pana acuma mi-a placut cel mai mult Supernatural

| cristiana1234 a răspuns:

Dexter? toate cele 7 sezoane?
ma rog, nu e treaba mea, eu am vazut doar sez 1, 3, 6 si 7.
iti recomand sa te uiti la
-DOCTOR WHO (este SF e un extraterestru care arata ca oamenii el este satapan al timpilui el are o cutie mica albastra cu care poate merge prin timp si spatiu unde vrea el dar cutia e mai mare inauntru decat e afara, e misto, dr. who nu are nume ii place sa i se zica doctoru)
-DOCTOR HOUSE (e un doctor care lucreaza intr-un spital cu o echipa de de doctori, el e cunoscut in toata lumea ca fiind cel mai bun doctor dar nimeni nu il angajeaza din cauza ca e foarte sarcastic)

Cel mai asemanator de dexter este HANIBAL e un psihiatru care ii mananca (la propriu) pe cei care sunt obraznici, care mint, fura, n-au maniere (cred ca te-ai prins) serialul nu e cinestie ce adica nu arata cum ii omoara n ne arata sange, e mai mult politist, dar filmele... iti recomand filmul HANIBAL, ma rog sunt vreao 4 filme HANIBAL dintre care eu am vazut 2 HANIBAL, si ceva cu dragonu rosu (nu imi amintesc bine numele dar nu pprea mi-a placut...

funda?

| alina101 a răspuns:

1.The Vampire Diaries este exceptional.Mie imi place foarte mult.
2.Pretty Little Liars e dragut.
3.The Secret Circle si asta e dragut.

| Bya28 a răspuns:

Dallas este pe net continuarea Funda?