| Andrinho a întrebat:

De curand am terminat de vizionat seriale ca "The Mentalist" sau "Dexter" si pana cand nu apar urmatoarele episoade nu prea stiu la ce sa ma uit. Asa ca va rog sa imi recomandati seriale asemanatoare, din care am ce sa invat si sa ma tina mereu in suspans. As vrea sa evitati orice comedie sau toata gama cu vampiri, varcolaci, etc. Multumesc anticipat!

9 răspunsuri:
| MadRaven a răspuns:

Bună!
Ai încercat Hannibal?
Sau Game of Thrones?
Numai bine!

| trolololo a răspuns:

Fringe - e un SF foarte bun. Deși o sa para incredibil multe evenimente din serial sunt bazate pe fapte științifice.

Suits - un serial cu avocați. Bun si asta.

Continuum - un SF destul de ok.

Supernatural - probabil l-ai văzut

Game of Thrones - unul din cele mai bune seriale la ora actuala.

Person of Interest - genial.

Braking Bad - nu l-am văzut, dar cică e foarte bun.

Falling Skies - cu extraterestră. Nu l-am văzut.

The Walking Dead - e cu zombie. Destul de bun serial.

Eu îți recomand:
1. Fringe
2. Person of interest
3. Game of thrones.
4. The Walking Dead.

| yupiiiiiiiiiiiiii a răspuns:

Iti recomand Dr. House happy

| faramatania a răspuns:

Arrow
Lost
Banshee
Prison Break
Breakout Kings
The Walking Dead (dramă, horror, thriller)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Serialul "Lie to me" mi se pare cel mai apropiat de ce ai zis tu. Sper sa iti placa!

| Bοgdαη a răspuns:

SAlut!
true blood
The Vampire Diaries
The Walking Dead
Game of Thrones
Sper sa iti placa!
bafta!

| Andrinho explică (pentru Bοgdαη):

Cred ca nu ai inteles bine. Am spus sa evitati orice tine de vampiri, varcolaci si prostii de genul asta. In fine..merci oricum.

| Andreaa a răspuns:

Heii, : supernatural
american horror story
ghost whisperer
hannibal
Eu ma mai uit si la Bates Motel dar ii cam ciudat laughing, Bafta! :3

| Andreeacnt a răspuns:

White collar!