| Ralucii a întrebat:

Buna ce urmeaza dupa harry potter si prizonierul din azkaban? si cand e?

3 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Harry potter si pocalul de foc
apoi urmeaza harry potter si ordinul phoenix
apoi harry potter si printul semipur
apoi harry potter si talismanele mortii partea 1. si apoi harry potter si talismanele mortii partea 2!
*si au aparut deja toate ...defapt ultimul harry potter a aparut acum cateva zile, si a incheiat toate seria *

| Crickett a răspuns:

Inca 4 volume Harry Potter si 5 filme.
1.Harry Potter si Pocalul de Foc(Harry Potter and The Goblet Of The Fire)-atat carte cat si film;
2.Harry Potter si Ordinul Phoenix(Harry Potter and The Order Of The Phoenix)-carte si film;
3.Harry Potter si Printul Semipur(Harry Potter and The Half-Blood Prince)-carte si film;
4. Ultima carte Harry Potter, Harry Potter si Talismanele Mortii(Harry Potter and The Deathly Hallows). Filmul are 2 parti.Prima parte a fost lansata anul trecut si o gasesti sub denumirea de Harry Potter and The Deathly Hallows part 1, iar a doua parte a fost lansata luna aceasta, in Romania pe data de 15, si o gasesti sub denumirea de Harry Potter and The Deathly Hallows part 2.Inca mai ruleaza in cinematografe.
Spor la citit si vizionat!

| aumih16 a răspuns:

Pocalul de foc ordinul phoenix printul semipur si talismanele mortii