| Babygirl90 a întrebat:

Ceva filme horror bune bune din 2013? As vrea ceva vazut de voi nu o lista de pe google, ca asa pot si euwinking. Vreau pareri de la voi. Mersihappy dau funda!

8 răspunsuri:
| Daemoon a răspuns:

Mama
Dark Skies
Carrie

| faramatania a răspuns:

Texas Chainsaw 3D
The Wicked
13 Eerie
Insidious 2
Nothing Left To Fear
The Haunting In Connecticut 2: Ghosts Of Georgia

| danutzz008 a răspuns:

The Conjuring (2013)
Insidious: Chapter 2 (2013)
Astea doua mi-au placut foarte mult...sunt scary, au unele faze in care simti ca iei parte la actiune.
Au mai aparut si altele dar tind mai mult spre "mutilare/ciopartire", fara vreo doza de mare suspans... Exemplu: The Purge (2013), Evil Dead (2013), Hansel & Gretel: Witch Hunters (2013), Hatchet III (2013).
Oricum daca mai vrei sa-ti spun si alte titluri de filme care mi-au placut (din anii precedenti), da un mesaj...

| Babygirl90 explică (pentru danutzz008):

Mai vreau da: ))) le-am vazut toate in afara de insidious 2 ( 1 da si mi-a placut ft mult)... nu gasesc nici un site cu o varianta buna la 2.

| danutzz008 a răspuns (pentru Babygirl90):

A aparut blu-ray pentru Insidious 2...probabil n-a fost urcat pe site-ri cu filme online, incearca sa-l iei de pe TPB...
Shutter (2004)
Mirrors (2008), merge si Mirrors 2 (2010-cred)
The Blair Witch Project (1999)
La Herencia Valdemar (2010)
Ju-On The Grudge (var jap)
The Grudge - trilogy
The Ring 1&2
The Exorcist (1973)
Nu le-as incadra neaparat la genul horror (ma refer la unele dintre filme), dar toate te tin cu sufletul la gura.

| Buutu a răspuns:

Nothing Left to Fear
Insidious:Chapter 2
Sinister
The Conjuring
Haunter
Open Grave (nu e foarte horror dar povestea e bine structurată)

Ar mai fi dar astea mi-au plăcut cel mai mult!
Vizionare Plăcută!

| Mistiquee a răspuns:

Am vazut de curand un film nu tocmai horror dar are o tenta mica, evitand scenele sangeroase. The mortal instruments city of bones. E foarte dragut filmul, ti-l recomand happy