| Pandaaaaaaaaaaaaaaaaaaa a întrebat:

Cele mai bune filme horror din 2013?

5 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Buna

Uite aici --->http://www.cinemagia.ro/filme-horror/2013/

O zi buna!

| Mada_Mays_1994 a răspuns:

Sunt o mare fana filme de groaza, dar momentan nu mi s-a parut absolut nici unul de groaza,, in adevaratul sens al cuvantului, numa prostii =]] apare o fantoma de dp usaa si bauuu straight face chestii gen... mai bune cele vechi

| Pandaaaaaaaaaaaaaaaaaaa explică (pentru Mada_Mays_1994):

Mda, asta caut si eu. un film de groaza in adevaratul sens al cuvantului laughing

si dintre cele vechi, care iti plac?

| Mada_Mays_1994 a răspuns (pentru Pandaaaaaaaaaaaaaaaaaaa):

Cauta si tu pe google: filme de groaza online subtitrate in romana, si cauta un site unde se lasa pareri la filme... tongue scrie acolo si anul... eu ma uit asa in vacante la toate, le iau pe rand =]]; d ce filme mi s-au parut interesante au fost :Saw 1 2 3 4 5 6, The wicked, Excision, The Haunting in Connecticut 2(este interesant.), Dark skies, Sinister, Insidious2(trebuie sa vezi si partea 1 ), [REC], Martyrs(este super super bine facut, la inceput te duce cu gandul ca cele 2 fete sunt nevinovate, iar la sfarsit iti dai seama ca de fapt nu existau 2 fete ci doar una. incurcat dar e super big grin ) The Conjuring, The Apparition, Devil, Paranormal Activity, Mirrors(si asta e interesant facut ), The Messengers, The grudge, The Ring(1-2), Evil Dead(este acela cu o carte care nu trebuia citita, cu satana bla bla bla, se poate sa-l stii),. Maniac, si multe altele foarte bune, dar nu mai stiu exact cum se numeau, daca vrei sa te sperii uita-te pe la 12 noaptea =]] la cele cu exorcizari :]] desii nu-ti recomand.; d