| vipera119dsf a întrebat:

Cine a vizionat seria Dragon Ball mi-ar putea spune de ce a trebuit Goku sa plece la sfarsitul seriei Dragon ball GT impreuna cu Shen Long ca nu am inteles... desigur ca voi da funda mersibig grin

1 răspuns:
| Vieru_Nicusor_1990 a răspuns:

Ai vazut cum bilele dragonului au intrat in el deci a devenit un zeu sau ceva mai presus de sayani dar nimeni nu stie deoarece a fost facut astfel ca cei care l-au vazut sa-si imagineze fiecare un final diferit