| larysaS a întrebat:

Cine este A in serialul pretty little liars? dau fundita pentru raspunsul corect.

Răspuns Câştigător
| PerfectlyImperfect a răspuns:

A e Alisson împreună cu Mona.
uite aici :
http://answers.yahoo.com/question/index?qid=20100805120143AAQPJxL
-găseşti singură la Best Answer

5 răspunsuri:
| SuperMagicSmile a răspuns:

Cum stii cui sa dai funda daca nu stii cine e A?
Sau si mai important, daca stii cine e A, de ce mai intrebi?

Get a life...

| AndreiGabi a răspuns:

E chiar Allison.Cea care a murit era sora ei geamana sau ceva de genul.Nu mai gasesc postarea sa dovedesc...

| Anabellasos a răspuns:

Si cum vei stii care este raspunsul corect?

| just4you a răspuns:

Daca te referi la cea care trimite mesajele, e fantoma prietenei lor care disparuse cu un an in urma.Numele ei incepea cu litera A. Urmareste in continuare si o sa vezi ca isi dau seama si ele(fetele din serial)winking

| larysaS explică:

Dau fundita unui raspuns corect si logic.nu celor ce se afla in treaba