| Kat123456 a întrebat:

In serialul Pretty Little Liars cine este --A?

2 răspunsuri:
| Skittles19 a răspuns:

Buna!
Din cate am inteles in carte A este Mona. In serial se zvoneste a fi o sora geamana a lui Alison de care nimeni nu stia cu adevarat. Am inteles ca ea are niste probleme psihice si de aceea se joaca cu fetele.
Sper ca te-am ajutat.
Pa, pa!

| Nicol_6787 a răspuns:

Chiar A.[Alice, sau cum o cheama pe aia care o cred toti moarta(p.s.:nu'i moarta, trupul neinsufletit care a fost gasit in beciul casei sale e al surorii ei gemene pe care nimeni nu stia de existenta eitongue][ce zici merit funda?]