| xDirectioner5 a întrebat:

Buna cine poate sa imi zica cate episoade sunt din Violetta sezonul 2, si cand o sa se difuzeze. Multumesc, funda!

Răspuns Câştigător
| Vancea_Vivien_1998 a răspuns:

Violetta 2 se difuzeaza deja.Are 80 de episoade ca toate celelalte sezoane nu 18.Va fi si Violetta 3 unde vor fi tot 80 de episoade. Sper ca te-am ajutat. Funda?

15 răspunsuri:
| Zoey112 a răspuns:

Cred ca o sa incepa in 10 iunie

| ღCARMELAღ a răspuns:

80 de episoade si se difuzeaza deja

| Miihaelaaa a răspuns:

Sezonul 2 are 40 de serii insa serialul o sa aiba de tot 160 de serii.

| Clauditapisicuta a răspuns:

15 episoade dar sunt in spaniola ep 16 apare luni dimineata si o sa se difuzeze cand se termina sezonul 1 din Violetta. Funda?

| xDirectioner5 explică (pentru Clauditapisicuta):

Multumesc mult pentru tot dar inca nu te pot numii castigator pentru ca sunt 18 episoade. din sezonul 2 si o sa se difuzeze pe 28 septembrie.

| Harper456 a răspuns:

80 de episoade.

| Puscoi_Alexandra_1995 a răspuns:

Nu este nici un raspuns corect.O sa fie peste 40 de episoade din Violetta 2 si Violetta 2 o sa apara pe 28 aprilie dar am auzit ceva si de 28 septembrieDar este sigur ca o sa fie multe episoade din Violetta 2 pentru ca o sa fie si sezonul 3 din Violetta!laughing\

| xDirectioner5 explică (pentru Puscoi_Alexandra_1995):

O sa fie 80. deci sunteti inutili cu totii.

| Juncu_Denisa_1976 a răspuns:

Uite aici:ro.wikipedia.org/wiki/Lista_episoadelor_din_Violetta
Funda?

| Rebeka123 a răspuns:

Atunci se va incepe Violetta sezonul 2dupa ce s-a terminat reluarea primului sezon.Sezonul 2 cred ca va avea tot 80 episoade ca si primul.

| Masnita_Teodora_1905 a răspuns:

Sunt 18 ep si o sa se difuzeze pe 28 septembrie.

| mihai2005 a răspuns:

Violetta 2 are 80 zeci de episoade si s-a difuzat deja acuma s-a terminat sezonul 3

| mariapetrasuc20 a răspuns:

Am citit pe wikipedia ca sezonul 2 are 80 de episoade ca si primul sezon si cred ca sezonul doi va incepe pe la sfarsitul lui septembrie 2013.