| Diiux a întrebat:

Cine urmareste Emperatriz pe net? Imi poate spune cineva ce se va intampla? Ma intereseaza mai mult ce se va intampla intre Esther si Alejandro.

Funda happy!

2 răspunsuri:
| andragrigoras2000 a răspuns:

Buna! Dupa cum stim toti Esther e indragostita de Alejasndro nebuneste, mai bine zis obsedata de el, insa Alejando nu ii impartaseste deloc sentimentele.El e indragostit de Emperatriz. Bunabig grineci pana la urma Esther se va indragosti de altcineva, de un baiat care va aparea in filmsi car ee fiul unei noi dusmance a lui Emperatriz.Bine,e mai complicat.Eu o sa ma rezum doar la cateva cuvinte ca sa iti raspund cla la intrebare:Esther va ramane cu acel baiat, iar Alejandro cu Emperatriz.

| onelove12 a răspuns:

Eu ma uit la Emperatriz. Vrei sa-ti spun toata telenovela pe scurt?