| dydysweet a întrebat:

Buna am o curiozitate pe acasa tv este o telenovela emperatriz n prea stiu bine despre ce este vorba dar vreau sa stiu daca personajul principal adica emperatriz o sa ramana cu alejandro sau nu imi stiu cum il cheama in fine cu protagonistul masculin sau el o sa ramana cu fata lui emperatriz esther? asa a mai fost o telenovela dona barbara si baiatul a ramas cu fiica ei, dau funda scuzati categoria:X

Răspuns Câştigător
| superdemi a răspuns:

Eu am vazut toate ep pe net sunt 155 ep si alejandro ramane cu emperatriz elisa cu mauricio si elena cu gonzalo.

| dydysweet explică (pentru superdemi):

Dar esther cu cine ramane? moare?laughinglaughing

| superdemi a răspuns (pentru dydysweet):

Nu ramane singura.

| diadienuka a răspuns (pentru superdemi):

Nu ramane singura! Ramane cu Nicolas!big grin

8 răspunsuri:
| andragrigoras2000 a răspuns:

Suntin total 155 de episoade si eu le-am vazut pe toate. Emperatriz va ramane cu Alejandro, bineinteles. Elis acu Mauricio, Elena cu Gonzalo si Esther cu un baiat nou, Nicolas care o sa apara in film.Nu sunt sigura, dar parca Nicolas il cheama.

| vreauTotulSauNimic a răspuns (pentru andragrigoras2000):

Pai Mauricio nu moare de cancer? se vindeca?

| dydysweet explică (pentru vreauTotulSauNimic):

Mauricio se vindeca si ramane cu elisa...maiu sunt doar 4 ep ma refer pe acasatv uitate ca o sa-ti placa:X

| denydeny20 a răspuns:

Daca telenovela e inspirata din Dona Barbara, probabil ca Esther o sa ramana cu Alejandro, daca nu, e posibil ca Emperatriz sa ramana cu el.
Sper ca te-am ajutat.
P.S: Si eu urmaresc Emperatriz si am vazut si Dona Barbara big grin

| Yasmii a răspuns:

Am vazut telenovela si Emperatriz ramane cu Alejandro.tongue