| onelove12 a întrebat:

Ce pacat ca se termina Emperatriz... Ador serialul. Ce parere aveti despre cuplul Esther si Nico,Gonzalo si Elena,Mauricio si Eliza, dar de Emperatriz Alejandro?

Răspuns Câştigător
| dydysweet a răspuns:

Imi plac toate personajele dar e ceva ce imi place la gabi spanic,interpreteaza foarte bine personajul,se vede ca pune tot sufletul in ceea ce face, da dovada de profesionalism si bineinteles experienta, fac un cuplu dragut emperatriz cu alejandro, amandoi sunt niste actori foarte priceputi si se observa atractia pe acre o au cei doi...un alt cuplu dragut este cel format din esther si nico, desi cei doi sunt impreuna acum cam pe la sfarsitul serialului, esther a stat apropae tot serialul indragostita de alejandro in fine e un serial frumos despre dragoste adevarata ce invinge orice obstacol :X

| onelove12 explică (pentru dydysweet):

Si eu cred la fel, Gaby Spanic isi interpreteaza foarte bine rolul, a pus mult suflet in tot ceea ce face.Ii ador pe Emperatriz si Alejandro! love struck

| SandraMaria94 a răspuns (pentru dydysweet):

Adevarat! Sunt TOTAL de acord cu tine!

4 răspunsuri:
| Alexis33 a răspuns:

Mie personal cel mai mult imi place Nico si Esther..De fapt Nico imi place

| dyana_9938 a răspuns:

Emperatrzi si alejandro sunt S.U.P.E.R.B.I :*.