| Izz a întrebat:

Buna cum se numesc melodiile din Shake it up(totul pentu dans d epe disney chanell)? Inafara de cea cu care incepehappy

Răspuns Câştigător
| MimiPopescu a răspuns:

Sibel Redzep-our generation
Selena Gomez- shake it up

7 răspunsuri:
| Izz explică:

Asta nu e un raspuns!

| Izz explică:

Raspuns anonim esti proasta? In primul rand raspunsul tau e varza si nu ma doare ca esti din nu stiu unde!(angryangryXData viitoare sa nu te mai bagi.

| NinaY a răspuns:

Nu stiu dar daca aflii sa imi spui si miee puppy dog eyessad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Laso balta, por si simplu si eu am 16 ani aproape 17 ani. Si nu ma intereseaza si ma cheama: Sisilita stiu e in spaniola. Si e mult mai greu in clasa a 9 ne da mult de scris tu sti cat fac 1000 radical din 7000 e si mai greu aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa pa ma duc la cumparaturi cu prietena mea Selinita

| Bianca0012 a răspuns:

roll the dice
it-s alive
watch me
our generation
all the way up
all electirc
astea sunt toate cred...

| biabelinda a răspuns:

Pai sunt asa:
we're right here
it's alive
our generation
roll the dice
all the way up
all electric
breakout
school's out
not too young- Chris Trousdale
watch me
shake it up-selena gomez
Twist My Hips
atata stiu sper ca te-am ajutat

| biabelinda a răspuns (pentru biabelinda):

Oricum sunt mai multebig grin