| Stitch92 a întrebat:

Cum se numeste acel film in care un barbat intra intr-o cabina telefonica din Times Square (de pe Broadway), iar cand termina apelul telefonul suna iar, el raspunde iar la telefon raspunde un alt barbat care ii spune sa faca cum vrea el si ca daca iese afara va fi omorat (barbatul din cabina), peste cateva ore se cearta cu niste prostituate pe telefon, apoi vine politia cu sotia lui caruia a trebuit sa ii marturiseasca ca a inselat-o (obligat la telefon), iar in final reusesc sa il scoata din cabina telefonica si il prind si pe barbatul din spatele telefonului? (Sper ca nu v-am plictisit).

Răspuns Câştigător
| CorontzGurGurul a răspuns:

Sal. Phonebooth

3 răspunsuri:
| houyhnhnm a răspuns:

The Phone Booth... asta http://www.imdb.com/title/tt0183649/ Vizionare placuta!

| Alexiika a răspuns:

Un apel misterios sau cel misterios! Sper ca te-am ajutathappy!

| alynutzu_8618 a răspuns:

Cabina telefonica :p asa se cheama uite iti dau site asta www.divxonline.ro si scrii la cautare cabina telefonica si iti da... sper ca ti-am fost de ajutor:)):):)):D: