| Ixodes a întrebat:

cum sunt filmele cu harry potter, eu nu am vazut nici unul pentru ca mi se parea o prostie. Daca v-ati uitat spuneti-mi si mie cum sunt, si care e ultimul?

Răspuns Câştigător
| adrian1988 a răspuns:

Cristina sincere felicitari pentru ca ai reusit sa nu vezi nici unul din filme.pe bune nu stiu ce e asa de minunat la un film cu vrajitori care nu fac mai nimic p-acolo.in locul filmelor astora mai bine copiii din ziua de azi ar vedea niste filme educative.sunt numeroase filme care se axeaza tocmai pe naivitatea copiilor ca sa ingroase multe conturi.de exemplu spiderman.cred ca unul din 2 copii din lume si-ar dori ca parintii lui sa-i cumpere un costum spiderman care costa o caruta de bani.anyway good job again

7 răspunsuri:
| alexy a răspuns:

Sincer chiar sunt de acord cu cel ce a dat raspunsul anonim.Nici macar nu ati incercat sa le intelegeti.

| YoppKidde a răspuns:

Sunt super faine sunt de aventura si mult since fiction si e fain rau iti recomand cu caldura sa te uiti

| justbogd4n a răspuns:

Nu ai vazut nici un film cu harry potter? eu m`am uitat la toate te tine captiv este foarte interesant... mie imi place foarte mult colectia Harry Potter pacat ca nu te-ai uitat la nici unul

| RaresLow a răspuns:

Sunt niste filme foarte bune big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dragul meu adrian1988, pupate-as in frunte de baiat inteligent ce le stie mai bine ca toti! Nici eu nu puteam s-o zic mai bine pentru kidmonster-ul asta pe nume cristina care s-a bucurat enorm cand a vazut un asemenea raspuns pentru care sa ofere o mare fundita pentru ca nici pe ea n-o duce teasta sa priceapa un film Harry Potter. Minunat!
Felicitari in special pentru afirmatia de troll: "pe bune nu stiu ce e asa de minunat la un film cu vrajitori care nu fac mai nimic p-acolo.in locul filmelor astora mai bine copiii din ziua de azi ar vedea niste filme educative."

Adrian1988, nu exista la ora actuala un film mai educativ pentru "copchii" folosind elementele ale Fantasticului! Film, nu animatie! Cei care au citit cartile si vazut toate filmele imi vor da dreptate, iar cei care n-au habar de Harry Potter, adica cei ca tine si cristina, evident vor considera ca eu sunt doar prost crescut, nesimtit, si indraznesc sa mai iau de voi pentru un film prost si aiurit ca "Heri poter". Voi n-ati incercat sa intelegeti de ce filmele Harry Potter fac atatea ravagii? Asta e... puteti muri si fara stiti asta...nu e o tragedie pentru voi, dar e o tragedie pentru mine cand dau peste specimene ca voi!

Va recomand cu caldura filmele din seria American Pie, ca astea-s de voi!

| b342 a răspuns:

IubithaaxD nu ne pasa de tatal tauwinking

| ingerashyulyana a răspuns:

Colectia Harry Potter mi se pare interesanta si cartile si filmele sunt minunate. Dar daca ti-e nu iti plac asta e parerea ta nu te oblig sa citesti sau sa e uiti la filme sunt 7 carti si 7 filme cu Harry Potter. Ultimul film este Harry Potter si Talismanele Mortii.