| Alexxa10 a întrebat:

Cine s-a uitat la ultimul film Harry Potter partea 7, imi poate spune daca moare Harry la sfarsit? Ca asa am auzit... Voiam sa ma uit la film dar nu suport filmele cu asa final

Răspuns Câştigător
| MihAelA_1847 a răspuns:

Filmul nu a fost facut inca.Am citit si eu pe wikipedia rezumatul carti, caci a aparut de mult si Harry nu moare, se casatoreste cu Ginny(sora lui Ron), iar Hermione cu Ron.Intradevar moare cineva in film, dar e Dumbledore, in Harry Potter 6.Intra pe wikipedia si afli mai mult.Succes!happy

9 răspunsuri:
| User a răspuns:

Moare, moare.

| alecs871 a răspuns:

A aparut si 7?

| alecs871 a răspuns:

Http://www.imdb.com/title/tt0926084/
Voi ati venit din viitor? FILMUL abia in noembrie anul asta apare :-j

| Cherisheverything a răspuns:

Am citit cartile...filmul nu a aparut...si pot sa iti spun decat ca el nu moare, si cartea are final fericit! happy

| midnight_2375 a răspuns:

Am citit pe wikipedia ca harry s-a casatorit cu sora lui ron si au avut 3 copii daca nu ma insel. nu moare... citeste si tu ca este un rezumat facut.

| Alexxa10 explică:

Asa mi-a zis cineva ca a aparut filmul. Oricum, multumesc.

| Iuliss a răspuns:

Am citit cartea si harry nu moare (cum sa moara ca e personajul principal) se casatoreste cu ginny

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu moare

| Mαÿα a răspuns:

Nu moare. filmul ink nu a aparut. dar in carte nu scrie ca moarewinking. el se casatoreshte cu ginny.sh au impreuna 3 copii love struck