| AnaMaria_3489 a întrebat:

Buna!big grin Vreau sa ma uit la un serial. As vrea sa fie asa de "dragoste", nu gasesc cuvantullaughing, dar sa aiba si un aer de mister... Ce imi puteti recomanda?happy

4 răspunsuri:
| 4ndreea a răspuns:

Het...clar 'The vampire diaries' e de dragoste, dar si mister...e potrivit si e cel mai fain serial :X

| andreea_2617 a răspuns:

Pai gossip girl!

| AnaMaria_3489 explică:

Ma uit la Gossip Girl laughing, La The Vampire Diaries astept urmatorul episod si la Iubiri Secrete ma mai uit la Tv puppy dog eyes

| ticuuta a răspuns:

Buna incearca iubiri secrete ie misto ie cu iubiri sa te uiti la 7 seara