| FataCuDouaFete a întrebat:

Buna,dati-mi si mie niste seriale englezesti,spaniole si coreene care sunt difuzate la tv sau care v-au placut mult si le pot gasi intregi sau aproape intregi pe net.multumesc mult de tot.dau si funda.

6 răspunsuri:
| DayByDay a răspuns:

Intra pe site-ul asta si fa-ti cont daca esti fan al serialelor coreene.

http://www.koreafan.eu/

| bebelusa003 a răspuns:

Coreene: You're beautiful, Boys over flower, Goong, City Hunter, Dream High, Secret Garden, Temptation of an angel, 49 Days, Iljimae, Lovers, Lie to me, Scent of a Woman, The greatest love, Spy Myung Wal, A love to kill, My girl
Englezesti: Gossip Girl, The vampire Diaries, Jane by design, The lying game, The secret circle, Merlin, One tree Hill, Nikita, Hellcats
Si spaniole stiu doar unubig grin: El Internado ( este un serial fenomenal)
Enjoyhappy

| freakazoid a răspuns:

Seriale din UK (ca atata stiu):
Peep Show
Misfits
Stressed Eric (e desen animat dar e serial)
The IT crowd

| tiger20 a răspuns:

Stiu doar coreene:Full house,City hunter,Dream High, Playfull kiss, The King 2hearts, Bad Girls uite si siteul daca nu te-am saturat sau daca nu tiau placut http://www.koreandrama.org/? page_id=439

| Byencutza_Byanca_1997 a răspuns:

Lois & Clark: The New Adventures of Superman
Sin tetas no hay paraíso

| Sandokan123 a răspuns:

Probabil ca unele dintre ele le-ai vazut deja, dar o sa ti-le spun pe cele mai misto:
1. Legendele palatului:Printul Jumong
2. Taramul dintre vanturi:Printul Muhyul
3.Secretele de la palat
4. Furtuna la palat
5.Dong Yi
6.Iljimae
7.Destinul regelui
8.Imparatul marii
9.Imparateasa de fier
10.Printesa Ja Myung-Go
11.The Duo
12.Vanatorii de sclavi
13.Regele Geunchogo
14.Gye-baek
15.Legendele palatului:Negutatorul Lim Sang-Ok.
Mai sunt multe altele, dar doar pe acestea le-am vazut. Daca vrei mai multe intra pe http://www.filmecoreene.com/.
Sper ca te-am putut ajuta! Funda?:))