| FataCuDouaFete a întrebat:

Buna,dati-mi si mie niste seriale englezesti,spaniole si coreene care sunt difuzate la tv sau care v-au placut mult si le pot gasi intregi sau aproape intregi pe net.multumesc mult de tot.

2 răspunsuri:
| Voluntar a răspuns:

City Hunter(coreean).
Legendele Palatului(coreean).
Printul Jumong(coreean).
Furtuna la Palat(coreean)...

| dya_7401 a răspuns:

ONCE UPON A TIME (englezesc)dar e doar primul sezon si o sa apara luna asta si cel de-al doilea sezon dar iti zic sincer ca merita vazut.ROOFTOP PRINCE(coreean),
you're beautiful(coreean)
heartstrings(coreean)
dream high(coreean)
personal taste(coreean)
boys over flowers(coreean)
city hunter(coreean)
secret garden(coreean)
new tales of gisaeng(coreean).
cred ca astea sunt suficiente deocamdata, dar iti spun sincer oricare il vei alege te va impresiona, sunt cele mai bune filme pe care l-am vazut vreodata.si am uitat sa mentionez unul foarte important se numeste LOVE RAIN(COREEAN)e un super film dar trebuie sa ai rabdare primele 5 episoade, deorece e un pic cam plictisitor dar de al episodul 5 incepe sa devina un super serial.eu il ador sper sa iti placa si tie.vizionare placuta si sa imi zici te rog care ti-a placut cel mai multhappyhappyhappy