| 0PopaPorno a întrebat:

Dati. mi va rog niste filme de groaza la care sa "faci" pe tine de frica! laughing Doar 3 spuneti. mi, care v.au palcut voua si sa aiba si poveste interesanta.

11 răspunsuri:
| KirigayaKirito a răspuns:

Sunt multe dar iti zic unul scurt si la obicet big grinrag me to hell, ai fi fraier sa nu il vezi laughing. scuze, glumeamwinking.E un film chiar super si este vorba despre o fata care este oarecum urmarita de niste spirite si mai e si o baba ciudata pe acolo laughing, mai multe nu iti zic doar viozionare placuta!:*

| 0PopaPorno explică (pentru KirigayaKirito):

Ms,dar l.am vazut.Foarte tare filmu`

| KirigayaKirito a răspuns (pentru 0PopaPorno):

laughing.atunci ce zici de Exorcism sau Silent Hill. sunt destul de wow big grin.

| KirigayaKirito a răspuns (pentru KirigayaKirito):

Silent Hill nu e chiar foarte de groaza dar e chiar captivant(povestea).winking

| Doηηa a răspuns:

The shrine ( este bunwinking )
Maze (este bun big grin)
Frozen (nu e cine stie ce groaza dar e bunbig grin )
Blood Night ( n-am putut sa dorm din cauza luihappy )
Orphan (este bun happy )
Friday the 13th (e misto filmuhappy )
Sper ca te-am ajutat! happy

| Hromei_Bianca_1993 a răspuns (pentru Doηηa):

Am vazut cateva poza din Blood Night si deja mi-e frica cred ca va fi super big grin

| Avon_8981 a răspuns:

Pai.: exorcizarea lui emily rose(e foarte mistosmug)
paranormal activity, paranormal activity 2
Sunt foarte tari filmele, sincer mie mi-a fost frica vreo 3 saptamani dupa ce le-am vazut.
Trebuie sa te uiti la prima parte la la P. Activity ca sa intelegi partea 2-a!

| anonimgl a răspuns:

Saw toate seriile
House of wax
The texas chainsaw massacre

| Kriminalkid a răspuns:

Te asigur eu ca o sa ai nopti nedormite daca te uiti la Mirrors, Mirrors 2 si Blade! Dabea am putut sa ma uit! Fundita te rog?

| angels0nina a răspuns:

Papusa chukie.Bakjwi.Case 39.
Sper ca te va face sa faci pe tine de frica.

| LoveGothik2000 a răspuns:

The grudge e super de groaza sau Mosters Squad care nu e chiar asa de groaza dar ste cu fantome cu Frankestain si din astea si mie mia placut.Vizionare placua. Poti te rog sa-mi dai fundita?