| SecretKiss_6821 a întrebat:

Dau FUNDA. Acum mai multi ani, am vazut un film, nu mai stiu sigur daca era animat sau nu, dar tind sa cred ca era si as dori sa-l gasesc si sa-l vizionez din nou. Tot ce imi amintesc este ca era putin de groaza(eram si mica si mi se parea ceva wow ) si imi amintesc o singura faza din film: un om incerca sa deschisa un sicriu in care era un schelet, dar se taiase sau lovise si o picatura din sangele lui cazuse direct pe schelet sau pe inima lui sau ceva in genul si persoana aia din sicriu a inviat. Si este probabil ca in film sa fi aparut vampiri sau ceva de genul, chiar nu mai stiu..stie cineva despre ce e vorba?

Răspuns Câştigător
| presus a răspuns:

Erau doi oameni care au ajuns intr-o pestera sau ceva de genul, unde unul dintre ei l-a taiat pe celalalt si i-a dat din sangele lui vampirului. Imi amintesc si eu... in ceata aceasta secventa, dar nu stiu numele filmului.

1 răspuns:
| SecretKiss_6821 explică:

Era animat?