| Mircea1209 a întrebat:

vreau sa gasesc si eu 2 filme. 1) este unu cu niste indivizi care prind si mananca oameni, imi amintesc cateva secvente: un tip sau o tipa escaladeaza o stanca si ii curge o picatura de sange pe ea/el sau cineva gaseste o ureche prin padure. Stiu ca la sfarsit apare un individ din ala cu toporu cand un politist face cautari cu lanterna. 2) era un film cu vampiri in care 2 baieti se duc la o casa cica intr-un club sau ceva de genu. un tip ii baga intr-un sicriu si cei 2 ajung intr-o camera( ma rog mai multe) cu multe fete vampiroaice. imi amintesc ca un individ se duce sa investigheze.

Răspuns Câştigător
| babydollella a răspuns:

Primul este "wrong turn" cred dar vezi ca sunt 3...ala care spui u cred ca e primul

2 răspunsuri:
| xWeasel a răspuns:

Uite aici un site de filme http://www.filmealese.ro pls funda :D mersi XD

| annaa_2997 a răspuns:

Da, primul este wrong turn 1 ca au aparut 3 iar al doilea nu stiu poiate supernatural? este serial online