| nechiforboss a întrebat:

De data asta revin cu o intrebare cam indiscreta dar la care sper sa primesc raspuns! Am vazut acum cativa ani la TV un film porno in care juca Drew Barrymore.Are cineva idee cum se cheama si daca il gasesc pe internet? La multi ani!

3 răspunsuri:
| Kindly a răspuns:

Https://www.google.ro/? gws_rd=cr&ei=R9-_Uqf0E4eVywO2uYDwAg#q=Drew+Barrymore+porn+movie

| HaKa93 a răspuns:

Datorita faptului ca nu cunosc foarte bine actrita, cel mai bine iti dau o lista de filme si vezi daca il recunosti http://www.imdb.com/name/nm0000106/?ref_=nv_sr_1

| SweetChild1 a răspuns:

Cred se numește The Amy Fisher Story și îl poți vedea pe filme hd. Dacă te-a aștept funda.