| Dianaa94 a întrebat:

Deci: vreau idei pentru un "serial" de film(benzi desenate mai pe scurt). Cn ma poate ajuta?batting eyelashes funda love struck

1 răspuns:
| AleMaria18 a răspuns:

Ai putea creea un om super erou,/ sau o printesa cu un print care au puteri magice si isi fac o casuta in copac din lucruri inventate de ei care pana atunci nu existau,/ sau ai putea face un om care sa se poata transforma in toate animalele din lume care vrea el pana la apus,/ sau ai putea creea un mgazin de telefoane care vorbesc si se laudau ca,, EU VOI FI CUMPARAT PRIMUL'' si un telefon care nu se agita sa fie cumparat...siiiiiii sfarseste sapandul pe jos si spandurse...si la asa mai departe,/ sau ai putea sa faci niste broaste care construiesc o masina a timpului.