| Andreea0612 a întrebat:

Doar curiozitate happy. Sunteti multumiti de castigatorul sezonului 3 din "Vocea Romaniei"?
Care a fost clasamentul dorit de voi?

9 răspunsuri:
| BiuL a răspuns:

Da. Am ghicit clasamentul.

| OnuOnulică a răspuns:

Da, sunt multumit.
Sincer sa fiu a fost perfect clasamentu.

| Th3AbSinTh3 a răspuns:

X Factor la putere! laughing)

| HaKa93 a răspuns:

Chiar daca suntem chiar daca nu suntem, nu se mai poate face nimic in privinta asta. insa asta e. eu unu nu sunt multumit

| Florenta16 a răspuns:

Nu, absolut nu. Acolo, la Vocea Romaniei, a participat si Sanziana, care este nascuta in orasul din care sunt eu si care a avut 'nspe mii de concerte si era o fata si este o fata iubita de o gramada de oameni pentru vocea ei minunata asemanatoare Shakirei.
A fost nedrept ca a castigat Chitu ala, pentru ca ma scuzi, sa concurezi avand in vedere ca aveai o trupa, iar Directia 5 te luase la ochi si chiar te bagase si in trupa lor, este aceiasi chestie ca la X Factor.
Anul acesta a fost un an al vedetelor, si nu a oamenilor simpli, obisnuiti care sa devina vedete.
Sanziana as fi vrut sa fie pe locul 1, iar pe 2 Marius Marin, pe 3 Adrian Nour, si pe 4 Chitu.

| francezu21 a răspuns (pentru Florenta16):

NU conteaza parerea ta ca oricum acel baiat a fost votat de mai multi oameni decat a votat-o pe preferata ta Sanziana! Si chiar stie sa cante!

| ONE123456789 a răspuns:

Mie mi/a placut si castigatorul dar si de Sanziana. A fost o finala dreapta. Spun eu. Mi/asi fii dorit totusi mai mult sa castige Sanziana dar a fost o lupta stransa. Oricum ador Vocea romaniei.

| Kinezuul a răspuns:

NU

| QueenG a răspuns:

Nu sad Sanziana trebuia sa castige sad