| lSarcastiquel a întrebat:

Buna dupa parerea voastra cine este mai popular dintre connecte-r si delia?

Răspuns Câştigător
| ςгเรtเภยкค a răspuns:

Mie una imi place mai mult delia love struck:*

2 răspunsuri:
| RomulusMilea a răspuns:

La o astfel de întrebare răspunsul nu va fi niciodată tranşant, pentru că popularitatea este subiectivă, mai ales în cazul acestor "vedete". O posibilitate ar fi să fie făcut un sondaj de opinie, care statistic ar avea o marjă de eroare, dar nu cred că va finanţa cineva un astfel de sondaj. E ca şi cum ai întreba la o emisiune TV ce vă place mai mult, apa plată, sau apa carbo-gazoasă?

| lSarcastiquel explică:

Va multumesc ca mia-ti raspuns. P. S si mie imi place mai mult delialove struck