| Daria a întrebat:

Care este, dupa parerea voastra cel mai popular si indragit user de pe TPU?happy

Răspuns Câştigător
| Silvia a răspuns:

Într-o perioadă cel mai îndrăgit era BRO, glumeţ, sociabil, îl plăceau aproape toţi. Flav a fost apreciat pentru profunzime, Nony pentru inteligenţa combinată cu ironie şi umor, Mumoasa pentru copilărie, inocenţă. Chiar şi eu am fost observată într-un timp şi apreciată pentru maturitatea din unele răspunsuri şi toţi au fost miraţi când au aflat că atunci abia făcusem 13 ani.De Brigaela, Psiholoaga şi Legiuitoarea nici nu mai zic.Eu întotdeauna le-am văzut într-un trio, format din inteligenţă, experienţă de viaţă şi răbdare. Şi aşa şi cu alţii care au fost, încă sunt îndrăgiţi şi vor fii.

12 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Popular si indragit? thinking Sunt multi.
Roby67, bacemi, ursulika, onutzu, mariana, Brigaela, Cretaker, BRO, Flav, Legiuitoarea, Paul27 ...lista poate continua.

NOname
| NOname a răspuns:

Idem @Cretaker. thinking
@Bacemi, @tarziu, parca sunteti gemeni. Vreau sa aud toata povestea. big grin

| Bacemi a răspuns:

Daca vorbim de popularitate, clar Brigaela.

Daca e vorba de utilizator indragit putem vorbi de NoName, Roby67, mariana sau ursulika.

| Barajag a răspuns:

Idem @Pho3nix big grin

| Pho3nix a răspuns:

Hm, sunt mai muuulti.hee hee

| Atotstiutorul a răspuns:

Cred ca userul Mariela (parere personala)

| Cretaker a răspuns:

>se uita la avatarul lui 'Bacemi'
>se uita la avatarul lui 'tarziu'

baieti, baieti... ce se intampla aici.

| tarziu a răspuns:

Cred ca stiu!
aaa. eu?

| tarziu a răspuns:

@Cretaker daca tot esti primul care s-a prins, asteptam un filmulet in care explici ce si cum. Sunt convins ca nu duci lipsa de imaginatiewinking

| secret96 a răspuns:

Printre cei mai populari dupa mine este si DisneyIsTheBest laughing

| change12 a răspuns:

Eu cu chilotii portocalii voi invada lumea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am ratat ghei festul?